Scroll Top

uretim-slide-yeni.jpguretim-banner-2.jpg

Verimlilik, sürdürülebilirlik ve zamanında yükleme prensiplerimiz ile yüksek kalitede standartlarımızı koruyarak üretim yapıyoruz. Fabrikalarımızın her türlü örme ve hafif dokuma ürünler dikebiliyor olması ürün çeşitliliğinin yanında planlama ve termin konusunda da bize esneklik kazandırıyor.

Tamamı onaylı, hem moda hem de lisans gruplarının üretimlerini yapma kabiliyetindeki fabrikalarımızda 1.1milyon, atölyelerimizde ise 400bin olmak üzere aylık toplam 1.5milyon adetlik yükleme yapıyoruz.

Sizlerle aramızdaki bağı, kalitemiz, üretimdeki kabiliyet esnekliğimiz ve yüksek, zamanında yükleme oranımız ile kuvvetlendiriyoruz.

Örme grup ve hafif dokuma konfeksiyon alanında tecrübeli fabrikalarımız, verimliliğini her geçen gün arttırmasının yanı sıra otomasyondan da faydalanarak kaliteli ürünü, en iyi fiyata, kısa terminde yüklememize olanak sağlıyor.

Giresun
  • Kuruluş : 2020
  • Kapasite: 450.000 / Aylık
  • Faaliyet alanı: 3.000m2
giresun
van
Van
  • Kuruluş : 2021
  • Kapasite: 400.000 / Aylık
  • Faaliyet alanı: 3.500m2

Üretim
Kesim/Dikim/Kontrol/Ütü Paket

Tesislerimizde, hem yüksek adet müşterilerine hem de lüks marka gruplarına üretim yapıyoruz

Kumaş Giriş

Depomuza giren kumaşlar, renk, gramaj ve yüzey kontrolüne alınır. Bu kontroller devam ederken akredite edilmiş laboratuvarımızda kumaşların fiziksel testleri yapılır.


Kesim

Kalite standartlarından onaylanmış kumaşlar, dinlenme süresi dolduktan sonra serime alınır. Serim sonrası uygun asortiye göre cutter ile kesilir.


Baskı/Nakış/Dış Operasyon

Piyasaya hakim, dış üretim ekibimiz ilgili firmalarda ön üretim yaptırarak gerekli testler tamamlandıktan sonra işlemlere başlar. Gelen yarı mamüller tasnifte kontrole alınır.

Dikim

Planlamaya göre yapılan bant hazırlıkları sürerken, tasniften gelen yarı mamüller dikime alınır. Dikim sırasındaki ürünler ara kontrol sistemi ile kontrol edilerek üretim devam eder.

Ütü Paket

Müşterilerimizin taleplerine göre ürünlet katlamalı ya da askılı olarak ütü pakete alınır.


Son Kontrol

Ütü paketi devam eden ürünler iç kalite ekibimiz tarafından son kontrole alınır.Sevkiyat

Son kontrolü tamamlanan ürünler, Ermoda'ya ait tırlarla ilgili depolara doğru yola çıkar.

Teknik Departman ve
Risk Analizi

Siparişi onaylanan her model için teknik departmanımızın fikir ve önerilerini paylaştığı risk analiz toplantıları düzenleriz.

Bu toplantılarda kesim metodu, dikkat edilmesi gereken hususlar, kullanılacak iplik, modele en uygun tela gibi detaylar netleştirilir.

Netleşen konular sonrasında ön imalat modeli hazırlanır ve müşteriden onayı alınan modelin aksesuar kullanım detayları ile dikim ve paketleme talimatları hazırlanır.

Teknik departmanımız üretimle bire bir çalıştığı ve ürünün tüm aşamalarına hakim olduğu için olası problemleri önceden önleme konusunda üretime yardımcı olur.