Scroll Top

tasarim-banner-1.jpgtasarim-banner-2.jpgtasarim-banner-3.jpg

TRENDLERİ TAKİP EDEN DENEYİMLİ TASARIM EKİBİMİZ,
Z KUŞAĞININ TALEPLERİ İLE X VE Y KUŞAKLARININ BEKLENTİLERİNE EŞİT ÖLÇÜDE GELİŞTİRMELER YAPIYOR.

Her yaşa ve tarza hitap edebiliyor olmamız en güçlü yanlarımızdan bir tanesi. Yaratıcılık ile yeni teknikleri harmanlayarak hazırladığımız koleksiyonlarımızı sizlere sunmaktan keyif alıyoruz. Teknik açıdan sürekli gelişiyoruz çünkü ar-ge yapmayı ve öncü olmayı seviyoruz. Sizlerin hayal gücüne erişerek, bu hayalleri daha farklı noktalara taşıma şevki ile çalışıyoruz. Soyutu somuta dökme tutkumuz hep daha ileriye gitmemizi sağlıyor. Gündemi, eko sistemi takip ederek felsefeden ve doğadan ilham alarak tasarımlarımızı oluşturuyoruz. Ve bu hepimizin içindeki potansiyeli ortaya çıkarıyor.

Tasarım Ekibimiz
Yurtiçinden ve yurtdışından oluşan kadromuz uluslararası ticarette fark yaratmak adına farklı ülke ziyaretleri ve podyum analizi yaparak kendilerini sürekli geliştiriyor. Aynı zamanda fuarlara katılım sağlıyoruz ve ekiplerimiz sektöre yön veren moda kaynaklarını takip ederek birikimlerini yaratıcılıkla ortaya koyuyor. Tasarım ekibimiz hem moda ürünleri için hem de lisans grupları için taleplerinize göre tasarımlar yaparken grafik dizaynları ile de çalışmalarını destekliyorlar.
Modelhane
Tasarımı tamamlanan modellerimiz modelhanemizdeki güçlü kadro tarafından üretime en uygun hale getiriliyor ve ekiplere en hızlı şekilde numunelerini hazırlıyor. Hazırlanan her model grubu için, alanında uzman ekiplerimiz, 2 boyutu 3 boyuta dökmenin mutluluğu ile koleksiyonların sorunsuz hazırlanmasına yardımcı oluyor. Güçlü modelhane ekibimiz tasarımcılarımızın hazırladığı ürünlerin yanı sıra sizlerden gelen model dosyalarını da hazırlayıp size göndermemize destek oluyor.
Baskı
Numune ve koleksiyon hizmetlerinde, hızlı olabilmek adına, su bazlı baskılar ile dijital baskıları içeride yapıyoruz. Örneklemeler için yapılan baskılarımız ile oluşabilecek problemleri gözlemleyebiliyor ve imalat için önlemlerimizi alabiliyoruz.
Showroom
Firmamız içinde kadın/ erkek, çocuk/bebek ve lisans gruplarımız için özel dizayn edilmiş 3 farklı showroomumuz mevcut. Müşterilerimize, ziyaretleri sırasında trendlere ve taleplerine uygun koleksiyonlarımızı, kumaşlarımızı ve yeni tekniklerimizi firmamızda sergilemekten mutluluk duyuyoruz.